  • Mfr # S5-74-2130Z
  • Zoro # G8070240
Depth
21"
Height
74"
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5-74-2130Z
Width
30"
Depth
21"
Height
74"