  • Mfr # S4-63-2142S
  • Zoro # G8069139
Depth
21"
Height
63"
Color
Silver
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S4-63-2142S
Width
42"
Depth
21"
Height
63"