  • Mfr # S5-74-2160V
  • Zoro # G8070627
/ea
See details
Depth
21"
Height
74"
Color
Gray
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5-74-2160V
Width
60"
Depth
21"
Height
74"