  • Mfr # S5-86-2430S
  • Zoro # G8071765
Depth
24"
Height
86"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
S5-86-2430S
Width
30"
Depth
24"
Height
86"