  • Mfr # F2QA2-74-2460Z
  • Zoro # G8067818
Width
60"
Depth
24"
Height
74"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
F2QA2-74-2460Z
Width
60"
Depth
24"
Height
74"