  • Mfr # BR612L125SP
  • Zoro # G006885943
/ea
Key Features
Main Circuit Breaker or Main Lug
Main Lug
Number of Spaces
6
Amps
125A
Voltage
120/240V AC
Phase
1
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
BR612L125SP
Country of Origin
United States
Dimensions
Height
13 in
Width
11 in
Depth
3.56 in
Wire size
#14-1 AWG Cu/Al
Details
Item
Load Center
Main Lug
Number of Spaces
6
Amps
125A