  • Mfr # M22-DRP-R-X
  • Zoro # G3633081
Push Button Style
Mushroom Head
Action
Maintained
Operator Illumination
Non-Illuminated
Panel Cutout Diameter
22 mm
Head Color
Red
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
M22-DRP-R-X
Panel Cutout Diameter
22 mm
Mushroom Head Diameter
35 mm
Size
22.5 mm
Product Length/Depth
7 in
Product Height
1.5 in
Product Width
5 in
Overall Width
2.5 in
Overall Height
1.5 in
Overall Depth
2.5 in