  • Mfr # SF200SH5X5H
  • Zoro # G316110063
/ea
Key Features
For Use With
Handle type: SH0
Amps AC
30A
Description/Special Features
Shaft for SH0 handle, H-Frame
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SF200SH5X5H
Country of Origin
France
Details
For Use With
Handle type: SH0
Amps AC
30A
Description/Special Features
Shaft for SH0 handle, H-Frame
Item
Shaft extension
Description
200 MM x 5 MM x 5 MM, Selector Handle