  • Mfr # XTCE185H22WD
  • Zoro # G922797566
/ea
Free Shipping & Returns
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
XTCE185H22WD
Country of Origin
United States
Description
150 HP 600 VAC 3-Phase, 48 to 60 VDC Coil, 185 A, 3-Pole, 2NO-2NC, IP00, 140 MM H-Frame, Screw Terminal, Full Voltage, Non-Reversing