  • Mfr # 20LPX78CQ
  • Zoro # G0176639
/ea
Key Features
Bar Length
20 in
File Size
3/16 in
Gauge
0.05 in
Pitch
0.325 in
Number of Links
78
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
20LPX78CQ
Country of Origin
Canada
Dimensions
Bar Length
20 in
File Size
3/16 in
Compatible Bar Length
20 in
Details
Item
Chainsaw Chain
Gauge
0.05 in
Pitch
0.325 in
Number of Links
78
Product Type
Chainsaw Chain
Compatible Chainsaw Manufacturer
ECHO
Sharpening Stone Included
No Sharpening Stone Included
Description
Chainsaw Chain, Product Type Chainsaw Chain, Compatible Bar Length 20 in, Pitch 0.325 in, Gauge 0.05 in, Number of Links 78, File Size 3/16 in, Bar Length Included Not Applicable, Sharpening Stone Included No Sharpening Stone Included, Compatible Chainsaw Manufacturer ECHO