  • Mfr # SW/12KB-SC
  • Zoro # G3851955
Free Shipping & Returns
Key Features
Material
Steel
Color
Silver
Overall Width
1/8 in
Finish
Satin Chrome
Overall Depth
12 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SW/12KB-SC
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
1/8 in
Overall Depth
12 in
Overall Height
3 in
Length
12"