  • Mfr # WDSWH24MP
  • Zoro # G3851517
/ea
See details
Key Features
Material
MDF, Melamine
Overall Height
54 in
Overall Depth
24 in
Overall Width
24 in
Finish
Matte
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WDSWH24MP
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Height
54 in
Overall Depth
24 in
Overall Width
24 in
Height
54"
Length
24"
Overall Length
24 in
Width
25-1/2"
Base Length
25 1/2 in
Base Width
24 in