  • Mfr # WDSWP36MP
  • Zoro # G3851471
/ea
Key Features
Material
MDF, Melamine
Finish
Matte
Overall Width
36 in
Load Capacity
150 lb
Overall Height
54 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WDSWP36MP
Country of Origin
China
Dimensions
Overall Width
36 in
Overall Height
54 in
Overall Depth
36 in
Overall Length
36 in
Height
54"
Width
36"
Base Width
36 in
Base Length
36 in