  • Mfr # WSCCBR30120-RED
  • Zoro # G411565607
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
Fits 30'6" LENGTH up to 120" WIDTH
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Series
Windstorm
For Use With
BAY BOAT - Rounded Bow, Center Console, High Bow Rails (up to 24") Inboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WSCCBR30120-RED
Country of Origin
United States
Details
Application
Material
Color
Red
Series
Windstorm
For Use With
Item
Boat Cover
Description
High Bow Rails up to 24in.