  • Mfr # WSMVPD19102-NVY
  • Zoro # G111574480
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
Fits 19'6" LENGTH up to 102" WIDTH
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Series
Windstorm
For Use With
DECK BOAT - Modified V Inboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WSMVPD19102-NVY
Country of Origin
United States
Details
Application