  • Mfr # SFMVPD20102B-RED
  • Zoro # G711573302
Application
Fits 20'6" LENGTH up to 102" WIDTH
Material
SUNFLAIR Fabric
For Use With
DECK BOAT - Modified V w/ Outboard
Series
Windstorm Elite Sunflair
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SFMVPD20102B-RED
Application