  • Mfr # WSDKWT16102B-CHL
  • Zoro # G511572956
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
Fits 16'6" LENGTH up to 102" WIDTH
Series
Windstorm
For Use With
DECK BOAT - Walk Thru Windshield w/ Outboard
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WSDKWT16102B-CHL
Country of Origin
United States
Details
Application