  • Mfr # SCDKWT20102B-CHL
  • Zoro # G311538169
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
Fits 20'6" LENGTH up to 102" WIDTH
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
For Use With
DECK BOAT - Walk Thru Windshield w/ Outboard
Series
Silvercloud
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCDKWT20102B-CHL
Country of Origin
United States
Details
Application