  • Mfr # SCINF18100B-NVY
  • Zoro # G511536071
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
Fits 18'6" LENGTH up to 100" WIDTH
For Use With
INFLATABLE w/ Outboard
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
Series
Silvercloud
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCINF18100B-NVY
Country of Origin
United States
Details
Application