  • Mfr # SCINF22111B-BLK
  • Zoro # G611537251
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
Fits 22'6" LENGTH up to 111" WIDTH
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
For Use With
INFLATABLE w/ Outboard
Series
Silvercloud
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCINF22111B-BLK
Country of Origin
United States
Details
Application