  • Mfr # SCPERF20102B-CHL
  • Zoro # G612437376
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
20'6" LENGTH 102" WIDTH
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Series
Silvercloud
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCPERF20102B-CHL
Country of Origin
United States
Details
Application
20'6" LENGTH 102" WIDTH