  • Mfr # SCSK27102B-CHL
  • Zoro # G512443163
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
27'6" LENGTH 102" WIDTH
For Use With
SKI BOAT - Low Profile Windshield w/ Outboard
Series
Silvercloud
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCSK27102B-CHL
Country of Origin
United States
Details
Application
27'6" LENGTH 102" WIDTH