  • Mfr # SCTR22102B-BLK
  • Zoro # G212440097
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
22'6" LENGTH 102" WIDTH
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
Series
Silvercloud
For Use With
TRI HULL RUNABOUT w/ Outboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
SCTR22102B-BLK
Country of Origin
United States
Details
Application
22'6" LENGTH 102" WIDTH