  • Mfr # SCVR23102-BLK
  • Zoro # G012436665
Application
23'6" LENGTH 102" WIDTH
For Use With
V HULL RUNABOUT - Low or No Bow Rails Inboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SCVR23102-BLK
Application
23'6" LENGTH 102" WIDTH