  • Mfr # SCVCC20102B-CHL
  • Zoro # G312443820
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Application
20'6" LENGTH 102" WIDTH
For Use With
V HULL FISHING - Center Console, Low or No Bow Rails w/ Outboard
Material
Heavy Duty Breathable UV and Mildew Resistant Fabric
Series
Silvercloud
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SCVCC20102B-CHL
Country of Origin
United States
Details
Application
20'6" LENGTH 102" WIDTH