  • Mfr # SSF-363B84-KHA
  • Zoro # G511237282
Key Features
Fits Width
79 in - 84 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
SSF-363B84-KHA
Dimensions
Fits Width
79 in - 84 in