  • Mfr # SSF-543B72-BLK
  • Zoro # G111238092
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Fits Width
67 in - 72 in
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
SSF-543B72-BLK
Country of Origin
United States
Dimensions
Fits Width
67 in - 72 in