  • Mfr # WSPERF21102-KHA
  • Zoro # G812440473
Length
21'6"
Width
102"
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WSPERF21102-KHA
Length
21'6"
Width
102"