  • Mfr # WSPERF23102-KHA
  • Zoro # G712442218
Length
23'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
Width
102"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WSPERF23102-KHA
Length
23'6"
Width
102"