  • Mfr # WSPERF24102-KHA
  • Zoro # G912441974
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
Width
102"
Length
24'6"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WSPERF24102-KHA
Width
102"
Length
24'6"