  • Mfr # WSPERF27120-RYL
  • Zoro # G312442939
Width
120"
Length
27'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WSPERF27120-RYL
Width
120"
Length
27'6"