  • Mfr # WSPERF28120-CHL
  • Zoro # G412444086
Length
28'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
Width
120"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WSPERF28120-CHL
Length
28'6"
Width
120"