  • Mfr # WSPERF40120-KHA
  • Zoro # G612442134
For Use With
PERFORMANCE BOAT Inboard
Length
40'6"
Width
120"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WSPERF40120-KHA
Length
40'6"
Width
120"