  • Mfr # WSPERF20102B-KHA
  • Zoro # G512440247
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Width
102"
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Series
Windstorm
Length
20'6"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WSPERF20102B-KHA
Country of Origin
United States
Dimensions
Width
102"
Length
20'6"