  • Mfr # WSPERF23102B-NVY
  • Zoro # G912442308
Length
23'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Width
102"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WSPERF23102B-NVY
Length
23'6"
Width
102"