  • Mfr # WSPERF27120B-KHA
  • Zoro # G012443885
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Length
27'6"
Width
120"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
WSPERF27120B-KHA
Length
27'6"
Width
120"