  • Mfr # WSPERF27120B-NVY
  • Zoro # G612443957
Width
120"
Length
27'6"
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
WSPERF27120B-NVY
Width
120"
Length
27'6"