  • Mfr # WSPERF38120B-KHA
  • Zoro # G912441370
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Length
38'6"
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Width
120"
For Use With
PERFORMANCE BOAT w/ Outboard
Series
Windstorm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WSPERF38120B-KHA
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
38'6"
Width
120"