  • Mfr # WSTR21102-CHL
  • Zoro # G312442076
/ea
Free Shipping & Returns
Key Features
Series
Windstorm
For Use With
TRI HULL RUNABOUT Inboard
Length
21'6"
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Width
102"
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
Specifications
Product Information
MFR #
WSTR21102-CHL
Country of Origin
United States
Dimensions
Length
21'6"
Width
102"