  • Mfr # WSVR22102-BLK
  • Zoro # G311237192
/ea
See details
Key Features
Length
22'6"
Material
GENUINE WINDSTORM Waterproof Custom UV Fabric
Width
102"
For Use With
V HULL RUNABOUT - Low or No Bow Rails Inboard
Series
Windstorm
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
WSVR22102-BLK
Country of Origin
China
Dimensions
Length
22'6"
Width
102"