Eiko Downlight Kit 4 Inch 10W 800lm 80CRI 3000K Dim Wet Location 120V White DK4-10W/8/830-D-120-W/B
Downlight Kit 4 Inch 10W 800lm 80CRI 3000K Dim Wet Location 120V White (Discontinued)
  • Mfr # DK4-10W/8/830-D-120-W/B
  • Zoro # G0905459
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
Specifications
Product Information
MFR #
DK4-10W/8/830-D-120-W/B
Country of Origin
China
Details
Item
Downlight Kit 4",10W,800lm,80CRI,300
Description