  • Mfr # TFP001DG12X026PT
  • Zoro # G506238119
Width
12"
Color
Pure Turquoise
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X026PT
Width
12"
Height
26"