  • Mfr # TFP001DG12X030SB
  • Zoro # G206235296
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X030SB
Width
12"
Height
30"