  • Mfr # TFP001DG12X030TU
  • Zoro # G306235028
Width
12"
Color
Turmeric
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X030TU
Width
12"
Height
30"