  • Mfr # TFP001DG12X031MG
  • Zoro # G006234956
Width
12"
Color
Moss Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X031MG
Width
12"
Height
31"