  • Mfr # TFP001DG12X031SB
  • Zoro # G706234867
Width
12"
Color
Peaceful Blue
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X031SB
Width
12"
Height
31"