  • Mfr # TFP001DG12X032NT
  • Zoro # G906235589
Width
12"
Color
Natural Twine
Material
PVC
Shutter Type
Fixed Mount
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X032NT
Width
12"
Height
32"