  • Mfr # TFP001DG12X036FG
  • Zoro # G506236023
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Series
True Fit
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X036FG
Width
12"
Height
36"