  • Mfr # TFP001DG12X037FG
  • Zoro # G006236806
Width
12"
Color
Thermal Green
Material
PVC
Shutter Design
Diagonal Slat Modern Style
Series
True Fit
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Real support from real people
Contact our U.S. based team
MFR #
TFP001DG12X037FG
Width
12"
Height
37"