  • Mfr # TFP001DG12X037WR
  • Zoro # G206236446
Width
12"
Color
Wine Red
Diagonal Slat Modern Style
Shutter Type
Fixed Mount
See all product information
Get a 10% off coupon
Apply Now
Unlock tax-exempt savings
Add Tax Exemption
MFR #
TFP001DG12X037WR
Width
12"
Height
37"